KORNELIA SAMANTA
 
ZAŁOŻYCIELKA POLKA PILATES  & instruktorka

 

Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursu BASI Pilates® Pilates for Injuries & Rehabilitation z Samanthą Wood. Twórczyni metod: Reformer Neuroyoga® i Reformer Bootylicious®. Tańczyła w zespole baletowym jako mała dziewczynka, potem taniec współczesny i jazz w Szwecji, gdzie dorastała, a w życiu dorosłym instruktorka jin jogi po kursach w Dubaju, na Bali i Sri Lance. Studiowała psychologię i neuroscience. Prywatnie mama Lwa. Pisze strategie reklamowe i PR dla jednych z topowych marek na świecie. Tworząc markę Polka Pilates kieruje się sercem, ale i zdaniem: „Your brand should be reflection of you and your dream customer”. 

ANIA DOLLY
 
Instruktorka & szkoleniowiec w Polka Academy

 

Twórczyni metod: Reformer Tabata® i Cardiolates®. Ania to instruktorka fitness z 16-letnim doświadczeniem. Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursu BASI Pilates® Pilates for Injuries & Rehabilitation z Samanthą Wood. Przez lata prowadziła zajęcia grupowe: tabata, step, zdrowy kręgosłup, body ball, w międzyczasie rozwijając się na różnych dodatkowych kursach i szkoleniach (Reebok, Nike, PFA). Prywatnie mama Gai i Gucia. Uwielbia pływać na wake’u, ale chwilami zamienia się w lektora podkładając głos pod spoty reklamowe.  

AGATA ZIÓŁKOWSKA
 
Instruktorka & Artystka Polskiego Baletu Narodowego & 
szkoleniowiec w Polka Academy

 

Twórczyni metod: Reformer Stretching® i Reformer Ballet® oraz zajęć na macie dla tancerzy Ballet Mobility®. Agata to zawodowa tancerka, od wielu lat związana z Polskim Baletem Narodowym. Studentka prestiżowej międzynarodowej szkoły Balanced Body®. W ramach stypendium Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca ukończyła liczne kursy instruktorskie w tym: Instruktora Pilates Apparatus (Movimento Pilates), Instruktora Stretchingu (Polskie Centrum Fitness), Trener Rollowania (Blackroll Education), Instruktor Treningu Powięziowego (Blackroll Education), oraz wiele innych. Prywatnie mama dwójki. 

OLGA DĘBSKA
 
Instruktorka & SZKOLENIOWIEC W POLKA ACADEMY

 

Tańczyła od 14 roku życia. Występowała w zespołach amatorskich oraz estradowych aż do 2019 roku – do czasu kiedy przeszła na urlop macierzyński i odkryła pilates na maszynach. Zrezygnowała z pracy na pełen etat i postanowiła rozwijać się w kierunku pilatesowej pasji. Absolwentka kursów: Instruktor Pilates Mata & Specjalizacja Core (Pilates School Balanced Body®), Trening kobiet w ciąży i po ciąży (Polskie Centrum Fitness), Przygotowanie Motoryczne Tancerzy TrainLikeDancers, Warsztat Pilates Siła & Elastyczność, bóle kręgosłupa (PilatesRoom), Absolwentka Comprehensive Classical Pilates Pioneer Program (PilatesRoom).

STAŚ SAINT STANLEY
 
Instruktor & SZKOLENIOWIEC W POLKA ACADEMY

 

Twórca metody: Reformer Superstar®. Trener Medyczny akredytowany przez REPs, ukończył szkolenia w BODYWORK® & BLACKROLL® oraz szkolenie instruktorskie pilatesu klasycznego w Poznaniu (PilatesRoom). Kocha klasykę Pilates, ale korzysta też z nowoczesnego podejścia do tej metody. Właściciel SAINT STANLEY PILATES STUDIO w Pniewach k. Poznania. Wciąż przemierzający Polskę przez 3 różne miasta, by dzielić się swoją wiedzą i dobrą energią. 

ASIA KRAWCZAK
 
Instruktorka & fizjoterapeutka

 

Absolwentka AWF Warszawa. Całe życie związana ze sportem. 11 lat grała w piłkę ręczną. Latem wake, wiatr we włosach i słońce na twarzy, zimą śnieg, góry, narty. Wiele lat pracowała z Kadrą Narodową Niepełnosprawnych Pływaków. Obecnie studentka międzynarodowej szkoły pilates Balanced Body®. W zakresie fizjoterapii specjalizuje się w dry needling, wykonuje zabiegi w zakresie Terapii Manualnej, Terapii Wisceralnej, PNF, rozluźniania mięśniowo-powięziowego IASTM, kinesiotaping. Prywatnie mama Heli i Hanki.

AGA TERLECKA
 
Instruktorka i Brand & Studio Manager Polka Pilates

 

Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursu Reformer Stretching® w Polka Academy. Biegaczka, snowboardzistka, entuzjastka zdrowego stylu życia. Jest absolwentką prawa i public relations na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z globalnymi markami kancelarii prawnych, gdzie zajmowała się budowaniem marki i rozwojem biznesu. W Polce Pilates w podwójnej roli instruktorki i managerki.

SONIA ZIÓŁKOWSKA
 
Instruktorka

Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursów Reformer Streching® i Reformer Tabata® w Polka Academy.  Nauczyciel jogi szkolony w Indiach (shiva shakti school) oraz absolwentka AWF o specjalizacji fitness i nowoczesne formy gimnastyki. Jej drugą miłością jest film – od lat związana z branżą filmową i telewizyjną pracując jako kostiumograf. Na swoim koncie ma dłuższy pobyt na Hawajach, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z ludźmi z różnych kultur i środowisk. Jest przekonana, że pilates pozwala jej znaleźć równowagę w życiu codziennym i może być dla każdego sposobem na zdrowie, piękno i harmonię. 

OLA TUCKA
 
Instruktorka 

 

Zawodowa tancerka, trenerka tańca oraz choreografka. Studentka międzynarodowej szkoły Balanced Body®, absolwentka kursu Reformer Stretching® w Polka Academy oraz szkolenia instruktorskiego pilatesu klasycznego w Poznaniu (PilatesRoom). Pilates stanowi dla niej zarówno znakomite uzupełnienie warsztatu sportowca oraz formę dbania o rozwój fizyczny, jak i metodę, w której każdy może znaleźć indywidualne korzyści dla samego siebie. Prywatnie uzależniona od książek, kawy i podróży.

WIKI WOLNIAK
 
Instruktorka
 

Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursu Reformer Stretching® w Polka Academy. Psycholożka, pasjonatka tańca, surfingu i technik mindfulness. W pilatesie najbardziej kocha holistyczne podejście do pracy z Klientem. Na swoich pierwszych zajęciach pilates na reformerach znalazła się 4 miesiące po porodzie, z polecenia fizjoterapeutki. Prywatnie mama Stacha. Twórczyni wyjątkowego konceptu & butiku dla mam (i nie tylko!) oraz przestrzeni wsparcia dla kobiet na każdym etapie życia – mumsyconcept.pl

MAGDALENA SAMCZUK
 
Instruktorka 

 

Studentka międzynarodowej szkoły Balanced Body® oraz absolwentka kursu Reformer Tabata® w Polka Academy. Magda jest absolwentką kierunku Dietetyka Kliniczna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, co pozwala jej pracować z ciałem w holistyczny sposób – łącząc ćwiczenia fizyczne z wiedzą medyczną. Pilates towarzyszy Magdzie od lat – pozwolił jej długofalowo pozbyć się bólów pleców i stał się sposobem na życie oraz pasją, która towarzyszy jej każdego dnia. 

ROKSANA KALICIAK
 
Instruktorka
 

Studentka międzynarodowej szkoły Balanced Body®, absolwentka kursu Reformer Tabata® w Polka Academy oraz szkolenia instruktorskiego pilatesu klasycznego w Poznaniu (PilatesRoom). Ze sportem związana od najmłodszych lat. Początkowo jej pasją były koszykówka oraz siłownia, ale szybko zrozumiała, że sam wysiłek fizyczny nie okiełzna jej temperamentu. Przez lata uprawiała ashtanga jogę, lecz dopiero gdy poznała pilates to przepadła w nim bez pamięci. Z dnia na dzień zapragnęła zmienić swoje życie, by z pokorą i wytrwałością budować świadomość własnego ciała i balansu. Z czasem treningi pomogły jej w odpowiednim ukierunkowaniu pewności siebie. Prywatnie uwielbia zatracać się w bajkach Disneya oraz tytułuje się psią mamą.