KORNELIA SAMANTA
 
ZAŁOŻYCIELKA POLKA PILATEs®  & instruktorka

 

Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursu BASI Pilates® Pilates for Injuries & Rehabilitation z Samanthą Wood (stacjonarnego). Twórczyni metody Reformer Bootylicious®. Tańczyła w zespole baletowym jako mała dziewczynka, następnie nauczycielka tańca współczesnego i jazzu w Szwecji, gdzie dorastała, a w życiu dorosłym instruktorka jin jogi po kursach w Dubaju, na Bali i Sri Lance. Studiowała psychologię i neuroscience. Prywatnie mama Lwa. Pisze strategie reklamowe i PR dla jednych z topowych marek na świecie. Tworząc markę Polka Pilates kieruje się sercem, ale i zdaniem: „Your brand should be reflection of you and your dream customer”. 

ANIA DOLLY
 
Instruktorka & szkoleniowiec w Polka Academy®

 

Twórczyni metod: Reformer California Beach Body® (rabata na reformerach)i Reformer Cardiolates®. Ania to instruktorka fitness z 18-letnim doświadczeniem, certyfikowana instruktorka programu Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursu BASI Pilates® Pilates for Injuries & Rehabilitation z Samanthą Wood (stacjonarnego). Przez lata prowadziła zajęcia grupowe: tabata, step, zdrowy kręgosłup, body ball, w międzyczasie rozwijając się na różnych dodatkowych kursach i szkoleniach (Reebok, Nike, PFA). Prywatnie mama Gai i Gucia. Uwielbia pływać na wake’u, ale chwilami zamienia się w lektora podkładając głos pod spoty reklamowe.  

AGATA ZIÓŁKOWSKA
 
Instruktorka & Artystka Polskiego Baletu Narodowego & 
szkoleniowiec w Polka Academy®

 

Twórczyni metod: Reformer Stretching® i Reformer Ballet® oraz zajęć na macie dla tancerzy Ballet Mobility®. Agata to zawodowa tancerka, od wielu lat związana z Polskim Baletem Narodowym. Studentka prestiżowej międzynarodowej szkoły Balanced Body®. W ramach stypendium Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca ukończyła liczne kursy instruktorskie w tym: Instruktora Pilates Apparatus, Instruktora Stretchingu (Polskie Centrum Fitness), Trener Rollowania (Blackroll Education), Instruktor Treningu Powięziowego (Blackroll Education), oraz wiele innych. Prywatnie mama dwójki. 

ASIA KRAWCZAK
 
Instruktorka & fizjoterapeutka & SZKOLENIOWIEC W POLKA ACADEMY®

Absolwentka AWF Warszawa. Całe życie związana ze sportem. 11 lat grała w piłkę ręczną. Latem wake, wiatr we włosach i słońce na twarzy, zimą śnieg, góry, narty. Wiele lat pracowała z Kadrą Narodową Niepełnosprawnych Pływaków. Obecnie studentka międzynarodowej szkoły pilates Balanced Body®. W zakresie fizjoterapii specjalizuje się w dry needling, wykonuje zabiegi w zakresie Terapii Manualnej, Terapii Wisceralnej, PNF, rozluźniania mięśniowo-powięziowego IASTM, kinesiotaping. Prywatnie mama Heli i Hanki.

AGA TERLECKA
 
Instruktorka 

 

Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursu Reformer Stretching® w Polka Academy®. Biegaczka, snowboardzistka, entuzjastka zdrowego stylu życia. Jest absolwentką prawa i public relations na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z globalnymi markami kancelarii prawnych, gdzie zajmowała się budowaniem marki i rozwojem biznesu. Mama 4 dzieci.

SONIA ZIÓŁKOWSKA
 
Instruktorka

 

Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursów Reformer Streching® i Reformer California Beach Body® w Polka Academy®.  Nauczyciel jogi szkolony w Indiach (shiva shakti school) oraz absolwentka AWF o specjalizacji fitness i nowoczesne formy gimnastyki. Jej drugą miłością jest film – od lat związana z branżą filmową i telewizyjną pracując jako kostiumograf. Na swoim koncie ma dłuższy pobyt na Hawajach, gdzie zdobyła doświadczenie w pracy z ludźmi z różnych kultur i środowisk. Jest przekonana, że pilates pozwala jej znaleźć równowagę w życiu codziennym i może być dla każdego sposobem na zdrowie, piękno i harmonię. 

OLA TUCKA
 
Instruktorka 

 

Zawodowa tancerka, trenerka tańca oraz choreografka. Studentka międzynarodowej szkoły Balanced Body®, absolwentka kursu Reformer Stretching® w Polka Academy® oraz szkolenia instruktorskiego pilatesu klasycznego w Poznaniu (PilatesRoom). Pilates stanowi dla niej zarówno znakomite uzupełnienie warsztatu sportowca oraz formę dbania o rozwój fizyczny, jak i metodę, w której każdy może znaleźć indywidualne korzyści dla samego siebie. Prywatnie uzależniona od książek, kawy i podróży.

WIKI WOLNIAK
 
Instruktorka
 

Studentka Comprehensive Teacher Program BASI Pilates® z Kalifornii i absolwentka kursu Reformer Stretching® w Polka Academy®. Psycholożka, pasjonatka tańca, surfingu i technik mindfulness. W pilatesie najbardziej kocha holistyczne podejście do pracy z Klientem. Na swoich pierwszych zajęciach pilates na reformerach znalazła się 4 miesiące po porodzie, z polecenia fizjoterapeutki. Prywatnie mama Stacha. Twórczyni wyjątkowego konceptu & butiku dla mam (i nie tylko!) oraz przestrzeni wsparcia dla kobiet na każdym etapie życia – mumsyconcept.pl

MAGDALENA SAMCZUK
 
Instruktorka 

 

Studentka międzynarodowej szkoły Balanced Body® oraz absolwentka kursu Reformer California Beach Body® w Polka Academy®. Magda jest absolwentką kierunku Dietetyka Kliniczna Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, co pozwala jej pracować z ciałem w holistyczny sposób – łącząc ćwiczenia fizyczne z wiedzą medyczną. Pilates towarzyszy Magdzie od lat – pozwolił jej długofalowo pozbyć się bólów pleców i stał się sposobem na życie oraz pasją, która towarzyszy jej każdego dnia. 

JULIA PETRII 
managerka
 

Nasza wspaniała managerka Julia, bez której nie wyobrażamy sobie życia! 


Osoba, która zawsze znajdzie czas i najlepsze rozwiązanie.

Inżynier chemii (tak, na nas też robi wrażenie).